Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai Motokrosas, motociklai, motosportas, rezultatai
 
Motokroso naujienos Motokroso naujienos
  Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Apie mus Apie mus     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Kontaktai Kontaktai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Parama Parama     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Nariai Nariai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Forumas Forumas     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Rėmėjai Rėmėjai     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Titulinis Titulinis     Motokrosas lietuvoje. Moto sportas. Trasa Trasa   motoklubas
Baltijos motoklubas
  Straipsniai, naujienos
Video
FIM naujienos
UEM naujienos
Motokrosas
    - 2012 m. nuostatai
    - 2011 m. kalendorius
    - Motokroso taisyklės
    - Motokroso trasos
    - Archyvas
Rezultatai
    - 2013 m. rezultatai
    - 2012 m. rezultatai
    - 2011 m. rezultatai
    - 2010 m. rezultatai
    - 2009 m. rezultatai
    - 2008 m. rezultatai
    - 2007 m. rezultatai
Enduro-endurokrosas
    - 2010 m. rezultatai
    - 2009 m. EMX nuostatai
    - 2009 m. enduro nuostatai
    - 2009 m. tvarkaraštis
    - 2003 m. nuostatai
Motožiedas
    - 2009 rezultatai
    - 2009 m. nuostatai
    - 2003 m. nuostatai
    - Trasos
Motosporto trasos
Motobolas
Nemokami skelbimai
Nuorodos
Motosporto klubai
Motosportas
    - Vėliavos
2009 m. aktualijosKuri trasa, Jums kaip sportininkui, labiausiai patinka?
Kaunas, Combo
Alytus, Alytaus
Plungė, "Žemaitija"
Anykščiai, Mickūnų
Biržai, Biržų
Panevėžys, Panevėžio
Tytuvėnai, Tytuvėnų
Rokiškis, Uljanavos
Pakruojis, Petrašiūnų
Utenos, Alių
Kėdainiai, Kėdainių
Šiauliai, Aleksandrijos
Vilnius, Kyviškių
Kaunas, Aleksoto
Rokiškis, RuopiškioEnergijos taupymo sprendimai

Svetainių kūrimas

   

Apie Baltijos motoklubą

BALTIJOS MOTOKLUBAS

Visuomeninė organizacija BALTIJOS MOTOKLUBAS, savanoriškas susivienijimas, vienijantis Lietuvos piliečius ir užsieniečius, nuolat gyvenančius Lietuvoje, sudarytas jo narių pilietiniams, kultūriniams, sportiniams ir kitiems poreikiams tenkinti.
Klubas įsteigtas 2002 m. spalio mėn. 08 d., siekiant puoselėti aktyvų gyvenimo būdą ir plėtoti motociklų sportą, sudaryti klubo nariams kuo palankesnes sąlygas tobulėti, plėsti žinias ir akiratį bei kelti sportinį lygį, organizuoti nepilnamečių užimtumą, ugdyti savarankiškam gyvenimui reikalingas asmenines savybes. Mes siekiame populiarinti motosportą radijo, televizijos ir spaudos pagalba, organizuojame varžybas ir kitus renginius. Baltijos motoklubo biuras Tvirtovės al. 27, Kaunas. Klubui priklauso Baltijos motokroso trasa, Kampiškių kaime, Alšėnų seninijoje, Kauno rajone, netoli Viabaltic kelio. Visuomeninės organizacijos Baltijos motoklubas atsiskaitomosios sąskaitos: LT33 7044 0600 0301 6980, (paramos) LT11 7044 0600 0474 8341 AB Vilniaus bankas, banko kodas 70440. Organizacija turi paramos gavėjo statusą.

BALTIJOS MOTOKLUBAS 2003 M.

BALTIJOS MOTOKLUBAS motokroso trasose

2003-aisiais metais Baltijos motoklubas LR motokroso čempionate iškovojo II komandinę vietą, tik vienu tašku nusileidęs jungtinei dviejų komandų rinktinei. Klubo sportininkai: R.Visockis (50 klas) ir M.Ragažinskas (125 ir 500 klasės) tapo LR motokroso čempionais. O.Agafonovas (85 klas) tapo vicečempionu, o debiutavęs 125 klasėje garbingai iškovojo III vietą. D.Pozniakas (500 klasėje) iškovojo III vietą. O.Zelepūgas LR motokroso pirmenybėse iškovojo I vietą (125B klasės), 2003 m. debiutavo R.Bakanovas ir E.Stanislovaitis iškovojo III vietą 750s/pB klasėje.
Baltijos motoklubo sportininkai R.Visockis, V.Kaunietis, R.Survila ir O.Agafonovas kovojo motokroso varžybose Vokietijoje ir Austrijoje dėl vaikų Pasaulio taurės Kids Welt-Cup 2003, kurią iškovojo R.Visockis 50 klasėje. O.Agafonovas iškovojo IV-, V.Kaunietis VI- viet, o R.Survila liko šešioliktas.
Sportininkai pasiekė gerus sportininius rezultatus kovodami Latvijos, Lenkijos, Rusijos ir kt. Europos šalių motokroso trasose. Lietuvos čempionas M.Ragažinskas atstovavo Lietuvių pasaulio nacijų taurės motokroso varžybose.
Baltijos motoklubui 2003-aisiais metais atstovavo net 20 motokrosininkų.

BALTIJOS MOTOKLUBAS motožiedo trasose

2003 m. Baltijos motoklubas propagavo ne tik motokrosą, bet ir plento žiedinių lenktynių motociklų sportą. Klubui atstovavo vienas garsiausių ir perspektyviausių Lietuvos motociklininkų - J.Čibirka. Jis 2003-aisias metais tapo vicečempionu, o klubui iškovojo III komandinę vietą. Be Juliaus Baltijos motoklubo komandai atstovavo ir G.Vorotinskas.

BALTIJOS MOTOKLUBAS kultriniame gyvenime

Baltijos motoklubo sportininkai aktyviai dalyvavo ir kultriniame gyvenime. Kauno dienų šventėje, vienoje kolonoje su baikeriais važiavome renginio Bike show millenium metu, savo įsūpdingais šuoliais stebinome ne vieno renginio žiūrovus. Tačiau labiausiai įsimintinas renginys buvo mūsų motociklininkų pasirodymas K. Jakto režisuotame miuzikle Velnio nuotaka. Tai nepaprastas vaizdas sulaukęs gausių plojimų ne tik Vilniuje, bet ir Panevėžyje.

BALTIJOS MOTOKLUBO organizuotos šventės.

Mūsų klubas ne tik dalyvauja varžybose ir renginiuose, bet ir patys organizuojame šventes. 2003m. mes organizavome IV-j LR motokroso čempionato etapą, taip pat atgaivinome S.Dariaus ir S.Girno taurę. Birželio 14-15 dienomis vykusiose varžybose nugalėjo Baltijos motoklubas, o iškovotą taurę perdavėme saugoti Vytauto Didžiojo karo muziejui. Rugsėjo 06 d. siekiant pagerbti ir prisiminti žymų Lietuvos motokroso meistrą A.Paurį, klubas suorganizavo motokroso varžybas A.Paurio atminimo taurei laimėti su motobolistų pasirodymu bei įspdinga šou programa. Šią taurę vėl iškovojo Baltijos motoklubas.

BALTIJOS MOTOKLUBO TV laida Motoklubas.

Dar viena naujiena Lietuvoje buvo ta, kad klubo prezidento iniciatyva pradėta rodyti nauja kassavaitinę laida apie motociklų sportą - Motoklubas. Šioje greitai populiarumo sulaukusioje laidoje stengėss populiarinti motociklų sportą, taip pat sudominti jaunimą dalyvauti motoklubo veikloje, padėti klubams vystyti socialines jaunimo užimtumo programas, supažindinti visuomenę su Lietuvoje ir užsienyje vykstančiomis motociklų sporto varžybų naujienomis. Gaila, bet šios laidos transliavimas buvo nutrauktas.

BALTIJOS MOTOKLUBAS 2004 M.

2004-ieji metai Baltijos motoklubui nebuvo labai lengvi. Šie metai pareikalavo daug kantrybės ir pastangų. Pasikeitė klubo prezidentas, komandos sudėtis. Džiaugiamės, kad klube išsuagojome vieną perspektyviausių motokroso meistrų šešiolikmetį Oskarą Agafonovą. Jis Lietuvos Respublikos čempionate 125 klasėje iškovojo III, o 500 klasėje IV vietą, aplenkęs jau patyrusius motokrosininkus. Devynmetis V.Kaunietis 50 klasėje iškovojo vicečempiono vardą, o 65 klasėje liko IV. Baltijos motoklubas 2004-ųjų metų LR motokroso čempionate užėmė IV-j vietą, aplenkęs net keturiolika Lietuvos motokroso klubų.
2004-aisias metais Baltijos motoklubas kartu su Vokietijos motociklų lyga DJFM skmingai suorganizavome pasaulio vaikų motokroso varžybas Kids Welt-Cup2004 Kėdainiuose.

BALTIJOS MOTOKLUBAS 2005 M.

2005 metais klubo sportininkai varžėsi Lietuvos Respublikos motokroso čempionate, Latvijos, Rusijos, Lenkijos, Europos motokroso čempionato etapuose. Mūsų komandos lyderis Oskaras Agafonovas tapo 2005 m. LR čempionu (500A). V.Kaunietis dėl patirtos traumos, ilgai buvęs III-ioje vietoje (65 klas), liko 8 vietoje. E.Stanislovaitis ir R.Bakanovas 6-oje vietoje 750 s/p klasėje. Džiugu, kad Baltijos motoklubo narys daugkartinis Lietuvos čempionas Marius Ragažinskas. Šiais metais jis dalyvavo tik trejuose LR motokroso čempionato etapuose, tačiau rodė, kad jo meistriškumas tikrai aukšto lygio. O.Agafonovas atstovavo Lietuvių Europos nacijų motokrose Lenkijoje (10.01-03).
Liepos mėn. 30-31 dienomis, Baltijos motoklubas organizavo LR motokroso čempionato V-ąjį etapą Kaune, Baltijos motokroso trasoje.

BALTIJOS MOTOKLUBAS 2006 M.

2006-aisiais metais Baltijos motoklubo sportininkai važėrsi ne tik motokroso, bet ir enduro kroso trasose. Klubo lyderis Oskaras Agafonovas tapo LR motokroso (125 klas) ir enduro kroso (keturtakčių klasės) čempionu. Oskaras taip pat dalyvavo ir Europos jaunių, Baltijos šalių, Latvijos čempionatuose. Gaila, kad pasiekti aukštų rezultatų šiuose čempionatuose Oskarui sutrukdė traumos.
2006 m. LR enduro kroso čempionu (klasė virš 35 m) tapo dar vienas Baltijos motoklubo narys Danielius Žostautas. Danielius taip pat iškovojo aukštas vietas LR motokroso čempionate, dalyvaudamas 500 A ir 500 B klasėse.
2006 m. LR motokroso čempionato II etape klubui atstovavo ir Vokietijoje gyvenantis bei sportuojantis Renaldas Survila. Klubui atstovaujantys nuo 2003 m. Vladislav Kaunietis bei ekipažas Evaldas Stanislovaitis ir Donatas Laukaitis dėl patirtų traumų, komandai galėjo padėti tik dvejuose LR motokroso čempionato etapuose.
2006 m. Baltijos motoklubo sportininkai savo kaskadiniais triukais ir vėl džiugino žiūrovus K.Jakto režisuotame miuzikle Velnio nuotaka Siemens arenoje Vilniuje.

BALTIJOS MOTOKLUBAS 2007 M.

2007 m. "Baltijos motoklubo" sportininkai Liutauras Variakojis kartu su Artur Linters pirmą kartą klubo istorijoje iškovojo čempiono vardus motociklų su priekabomis klasėje.
Šie sportininkai 2007 m. atstovavo Lietuvą ir Pasaulio Tautų varžybose, kur kartu su kitais Lietuvos lenktyninkais iškovojo aštuntą vietą. Tai aukščiausias Lietuvos komandos pasiekimas motociklų su priekabomis klasėje.
2007 m. klubą paliko O.Agafonovas, tačiau po pertraukos į klubo sudėtį vėl įsiliejo marius Ragažinskas. Nors Marius startvao tik keliose etapuose, tačiau savo pasirodymu trasoje pradžiugino ne vieną jo ir Baltijos motoklubo gerbėją.
Šiais metais prie klubo sudėties prisidėjo Redas Milašius, važiuojantis 125 ir Open klasėse bei Virgilijus Limba, atstovaujantis 125 klasę. Į klubo veiklą energingai įsitraukė ir Redo sesuo Aistė Milašiūtė.
2007 m. Baltijos motoklubo senbuvis Danielius Žoštautas enduro kroso čempionu tavo ne tik Lietuvoje bet ir baltijos šalių čempionate. Danielius nuo 2007 m. prioritetine motociklų sporto šaka pasirinko endurokrosą, tačiau vistiek spėjo sėkmingai sudalyvauti ir Lietuvos motokroso čempionate.

BALTIJOS MOTOKLUBAS 2008 M.

2008 m. Baltijos motoklubui atstovavo tik vienas "ištikimasis" sportininkas - Danielius Žoštautas. Jis klubo garbę gynė tiek motokroso, tiek endurokroso trasose. Endurokrose apgynė 2007 m. iškovotus titulus, o motokrose iškovojo trečią vietą veteranų klasėje LMSF taurės pirmenybėse.

BALTIJOS MOTOKLUBAS 2009 M.

2009 m. Baltijos motoklubo sportininkai sudarė atskirą komandą "BT grupė", kuri varžėsi Lietuvos enduro ir endurokroso čempionatuose. "BT grupė" komandos sudėtis - Danielius Žoštautas, Vaidas Sakavičius, Vilmantas Audzijonis ir Paulius Bigenis. Komandai puikiai sekėsi. Danieliaus pasiekimai: čempionas tiek endurokroso, tiek enduro čempionatuose, senjorų klasėse. Vaidas tapo Lietuvos čempionu endurokroso čempionate, E-2 klasėje, o enduro čempionate iškovojo 2 vietą E-2 klasėje. Vilmantas tapo Lietuvos čempionu enduro čempionate E-3 klasėje ir iškovojo 2 vietą enduroktoso čempionate E-3 klasėje. Komanda "BT-grupė" tapo čempione Lietuvos enduro čempionate ir iškovojo garbingą antrą vietą Lietuvos endurokroso čempionate.
Motokroso trasose 2009m. "Baltijos motoklubo" pasiekimai kur kas mažesni. Klubui atstovavo tik keli sportininkai. Tikime, kad sekančiais metais pasiekimai bus kur kas aukštesni.

BALTIJOS MOTOKLUBAS 2010 M.

2010-aisiais metais „Baltijos motoklubas" tapo Lietuvos endurokroso komanda čempione. Pirmą kartą Lietuvos endurokroso istorijoje Lietuvos motoklubas tapo Baltijos šalių endurokroso vicečempionu. Tai pavyko pasiekti mums - Baltijos motoklubo komandai. Komandos nariai: Danielius Žoštautas, Robertas Bakanovas, Gžegož Dragunovič, Giedrius Tomanas, Vilmantas Audzijonis, Linas Selianikas, Žilvinas Miliauskas, Arūnas Sipavičius, Paulius Bigenis. Tik kiekvieno iš jų indėlis buvo svarus kovojant dėl prizinės vietos. Taip pat Baltijos motoklubo komanda iškovojo ir III vietą Latvijos endurokroso čempionate. O komandos nariai tapo čempionais ir prizininkais:
LR endurokroso čempionatas:
• Danielius Žoštautas - LR endurokroso čempionas, Baltijos šalių endurokroso vicečempionas, Baltijos šalių enduro vicečempionas, Estijos enduro vicečempionas Latvijos čempionato endurokroso ir enduro III vietos laimėtojas. (Senjorų klasė)
• Giedrius Tomanas - LR endurokroso čempionas, Baltijos šalių vicečempionas (85 klasė)
• Robertas Bakanovas - LR endurokroso čempionas (Quad Open klasė)
• Gžegož Dragunovič - LR endurokroso čempionas (E3 klasė)
• Vilmantas Audzijonis - LR endurokroso vicečempionas (E3 klasė)
Visi kiti sportininkai bendroje įskaitoje prizinių vietų nepasiekė, tačiau atskirose etapuose ne tik iškovojo prizines vietas, bet ir tapo nugalėtojais. Linas Selianikas (Quad Open klasė) atrodė stipriausias endurokroso trasose ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijos bei Baltijos šalių čempionatuose. Gaila, kad tapti čempionu sutrukdė trauma. Tačiau Linas daug prisidėjo prie komandinės veiklos ir padėjo tapti nugalėtojais kitiems klubo sportininkams. Arūnas Sipavičius (Quad Open klasė) debiutavęs šiais metais tiek motokroso, tiek endurokroso čempionatuose LR endurokroso čempionato VII etape iškovojo II vietą. Aukštesnių pozicijų jam sutrukdė pasiekti sezono pradžioje patirta trauma.
2010-aisiais metais Baltijos motoklubo sportininkai kovojo ne tik endurokroso trasose, bet ir motokroso, enduro bei supermoto čempionatuose.
Klubo sportininkas Ernestas Mickevičius tapo LR supermoto čempionato vicečempionu ir visą sezoną kaupė taškus Baltijos motoklubo naudai.
Aktyviausias klubo narys Žilvinas Miliauskas ne tik daugiausia prisidėjo prie klubo vadybos, bet ir iškovojo IV vietą LR motokroso čempionate, II vietą Lietuvos taurės varžybų serijoje, tapo nugalėtoju Supertaurės varžybų serijoje. Žilvinas važiuoja keturračiu motociklu ATV klasė). 2010-aisiais metais debiutavęs motokroso čempionate Vilius Vaičiūnas iškovojo aukštą V vietą LR motokroso čempionate bei III vietą Supertaurės varžybų serijoje.
2010-aisiais metais kartu su UAB „MT-active" organizavo ne vieną motokroso renginį. Tai motokroso varžybos „Kauno dienos 2010", motokroso varžybų serija „Supertaurė", kuri susilaukė nemažo dėmesio ne tik iš sportininkų, bet ir iš žiniasklaidos. Sekančiais metais „Supertaurės" varžybos žadamos kelti į kitus Lietuvos miestus ir be abejo liks Kaune - Combo trasoje.

 

Google
 
Internetas www.BaltijosMotoklubas.lt

 
Motokrosas


Baltijos motoklubas, skelbimai, rezultatai iš motokroso, motosporto
Motokrosas © V. Org. „Baltijos motoklubas“, 2003-2009 Skelbimai, forumas, naujienos, motosportas
Sprendimas: BT-Group : Internetinių parduotuvių kūrimas